czwartek, 11 stycznia 2018

Cosmeceuticals Phloretin C Serum - idealna broń do walki ze zmarszczkami

Zmarszczki to naturalne zjawisko, jakie występuje na naszej skórze, w miarę upływającego czasu. Wiele osób, jednak wypowiedziało wojnę zmarszczkom i aktywnie stara się je zwalczać. Czy wiesz jednak, że niektóre produkty tylko wzmacniają i nawilżają skórę tak aby zminimalizować ryzyko powstania nowych zmarszczek, ale wcale ich nie redukują? Producenci w taki sposób opisują swoje kosmetyki, że właściwie nie wiadomo co tak naprawdę robią. Ten element zamieszania sprawia właśnie, że często wyboeramy produkty, które nie wykazują działania jakiego się spodziewaliśmy.

Jeżeli więc poszukujecie dobrego sprzymierzeńca w walce ze zmarszczkami, może zainteresować was Cosmeceuticals Phloretin C Serum, marki Dermomedica. To serum przeznaczone jest dla osób od dwudziestego roku życia i mimo, że w tak młodym wieku nie zaleca się tak silnych kosmetyków przecistarzeniowych, Cosmeceuticals Phloretin C Serum można spokojnie stosować z uwagi z obecny w składzie kwas ferulowy. Preparat ten bowiem zalecany jest nie tylko dla skóry noszącej oznaki starości, ale również dla trądzikowej i z widocznymi przebarwieniami. Kwas ferulowy, który zawarty jest w Cosmeceuticals Phloretin C Serum wykazuje działanie depigmentujące, dzięki czemu redukuje przebarwienia. W przypadku trądziku działa przeciwzapalnie i w dodatku minimalizuje zaczerwienienia. Cosmeceuticals Phloretin C Serum jak sama nazwa wskazuje, jest pełne dobroczynnej witaminy C. Pomaga ona rozjaśnić przebarwienia oraz zwalcza wolne rodniki. W badaniach wykazano, że witamina C wykazuje niezwykle silne działanie odmładzające.
Cosmeceuticals Phloretin C Serum nie mogło obyć się bez floretyny, która dopełnia działanie kwasu ferulowego oraz witaminy C. Dodatkowo floretyna zabezpiecza komórki skóry przed nadmiernym obumieraniem oraz co bardzo ważne w przypadku terapii odmładzających wzmaga produkcję elastyny, dzięki czemu skóra jest wzmocniona. Skład nie byłby pełny bez kwasu hialuronowego, który znany jest kosmetyce jako jeden z lepszych wypełniaczy. W tym przypadku kwas hialuronowy idealnie spłyca zmarszczki i dodatkowo dba o prawidłowe nawilżenie skóry twarzy. Cosmeceuticals Phloretin C Serum jest na tyle silne, że aby po kilku tygodniach zauważyć konkretne rezultaty wystarczy stosować od czterech do pięciu kropli na jedną aplikację. Oczywiście wszystko zależy od waszych indywidualnych potrzeb. Cosmeceuticals Phloretin C Serum można stosować na twarz, szyję oraz dekolt. To najlepsza kuracja na noc, kiedy skóra się regeneruje oraz świetna baza pod makijaż na dzień. Kwas ferulowy zawarty w serum nie przepuszcza promieni UV, tym samym chroniąc skórę twarzy przed zbyt wczesnym fotostrzeniem.

Cosmeceuticals Phloretin C Serum to prawdziwe serum młodości. Ma wysoko skoncentrowane składniki, które perfekcyjnie się dopełniają i potęgują wzajemne działanie. Pierwsze oznaki starzenia pojawiają się już około trzydziestego roku życia, warto więc odrazu im zaradzić, niż czekać aż zmarszczki się pogłębią.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz